Харчування

ХАРЧУВАННЯ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЗДОРОВ’Я
Кожного ранку, перевіряючи готовність школи до робочого дня, директорка закладу освіти № 306 Коцюба Тетяна Володимирівна обов’язково заходить до їдальні, щоб на власні очі переконатися в якості та свіжості продуктів.
 
«Пишаюся нашими працівниками їдальні! Які ж вони у нас молодці, як стараються, щоб все було на належному рівні, і як же швидко вони опанували нову техніку, щоб готувати такі смачні страви!» – слова, які з гордістю промовляє Тетяна Володимирівна, коли мова йде саме про цей підрозділ школи!
 
А учні розповідають, що суп, каша з котлетами, чай та інше, що пропонується на сніданок чи обід, стали такими апетитними, що хочеться добавки! І свідченням цього є порожні тарілки, які залишаються після обіду.
А ви самі подивіться на фото страв! Правда, навіть виглядають так смаковито, що аж слюнки течуть?!